SzEKIT blog

A SzEKIT blog olvasói többek között e-kereskedelmmel, online szolgáltatásokkal, mobilokra alapuló szolgáltatásokkal, illetve oktatással kapcsolatban olvashatnak híreket, de kutatásokról, üzleti lehetőségekről, elemzésekről, trendekről, és az ágazat ismertebb szereplőiről is informálódhatnak.

Az állásajánlatok szekció ingyenesen igénybevehető, hirdetéseket a következő e-mailcímre várjuk: info@szekit.hu!

Hirdetés

Követőink

Sales manager álláshirdetés

2011.03.09. 10:39 Varga Kálmán

Csapatunkba Sales Manager munkakör betöltésére keresünk munkatársat!

A 2011-es év egyik legnagyobb online üzleti lehetősége Magyarországon, a közösségi vásárlás. A forradalmi rendszer előnye, hogy felhasználóink megfelelő vevőbázis ellenében, akár 90%-os kedvezménnyel is vásárolhatnak termékeket és szolgáltatásokat.

Feladatok:
• Új partnerek felkutatása, adatbázis építés
• Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, aktuális igényeik felmérése
• Termékismertető prezentációk elkészítése és előadása
• Közösségi vásárlói rendszer megismertetése a piaccal

Elvárások:
• Kiváló kommunikációs, szervezési és problémamegoldó készség
• Határozott, magabiztos, jó kiállás, kultúrált megjelenés és viselkedés
• Önálló munkavégzés, „csapatjátékos” hozzáállás
• Versenyszellem
• Értékesítési tapaszatalat
• MS office programcsomag (Word, Excel, Power Point) készségszintű felhasználói ismerete
• “B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
• Internetes ismeretek, hangsúlyosan a web2, közösségi média és a közösségi vásárlási forma
• Felsőfokú végzettség
• Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Rengeteg új ismeret
• Felelősségteljes munkakör
• Fiatal csapat,
• Modern, mégis családias, kultúrált munkakörnyezet
• Versenyképes kereseti lehetőség, fix fizetés + teljesítményarányos jutalék
• A munkaadó dinamikus piaci fejlődési lehetősége

Pozíció területei:
• Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
• Értékesítő / Területi képviselő

Munkavégzés helye:
• Budapest XI. kerület

Jelentkezésedet az allashirdet2011@gmail.com címre küldd el, fényképes önéletrazzal!

Szólj hozzá!

Címkék: állás

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása